Dotazník: Ovlivnila pandemie činnost Vaší organizace?

9. 6. 2020

K uzavření institucí, omezení služeb a změně našeho životního tempa došlo ze dne na den. Pro Tandem tato opatření znamenala zrušení plánovaných akcí, přesun na homeoffice a především zamyšlení nad možnostmi online světa a jejich skutečným využitím, o kterém jsme mluvili už opravdu dlouho. Co to znamenalo pro Vás?

Vyplňte nám krátký dotazník o tom, jak se koronavirová krize dotkla Vás a Vaší činnosti, jak jste se adaptovali na ztížené podmínky a jestli jste zůstali v kontaktu s partnerskou organizací v Německu. Dotazníkový formulář máme samozřejmě online.

Zabývá se Vaše organizace tématy jako výchova k demokracii, participace mladých lidí nebo vědomá práce s diverzitou, případně tématy blízkými? Pak budeme rádi, když vyplníte dotazník k našemu stěžejnímu tématu Mládež utváří budoucnost, který se věnuje vlivu vládních restrikcí na hodnoty demokracie nebo masové participaci a vnímání rozlišností ve společnosti.

Máte další nápady a tipy, zajímá Vás činnost Tandemu v době pandemie a naše plány do budoucna? Budeme rádi, když se s námi spojíte.


Michaela Dryjovámimoškolní oblast
Michaela Dryjová
e-mail: dryjova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 754
 

Aktuality

  • 2. 7. 2020 Jazyková animace pro všechny
    Česko-německá setkání mládeže žijí díky výměně a interakci mezi mladými lidmi z obou zemí. Tandem vytvořil s podporou Česko-německého fondu budoucnosti binacionální jazykovou animaci, která propojuje poznávací aktivity a prvky...
  • 30. 6. 2020 Čojč - Divadelní síť Čechy Bavorsko zve na letní česko-německé divadelní projekty
    Čojč - Divadelní síť Čechy Bavorsko zve všechny mladé lidi na letní česko-německé divadelní projekty Textory ( 8.-14.8.2020 ) a Ty Wolle ( 15.-21.8.2020 ).
  • 29. 6. 2020 Tip na zajímavou dokumentární knihu
    Nakladatelství Českého lesa vydalo česko-německou publikaci "Nacistická „eutanázie“: život nehodný existence versus nedotknutelná lidská důstojnost. Svět bez těch druhých", která je k dostání v síti knihkupectví KOSMAS.

Doporučujeme

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň