„Odmalička“ stále ještě přijímá žádosti na druhé pololetí 2022!

13.9.2022

Vyzýváme české školky k přihlašování jejich česko-německých projektů do programu Odmalička. Zažádejte si u Tandemu o finanční podporu společných aktivit s Vašimi německými partnery, plánovaných do prosince 2022.

Program Odmalička je určen mateřským školám a jiným zařízením věnujícím se dětem do šesti let, které mají partnerskou organizaci v Německu. Díky prostředkům Česko-německého fondu budoucnosti může Tandem podpořit projekty setkávání českých a německých dětí, jejich seznamování s jazykem a kulturou sousední země, stejně jako výměny zkušeností jejich pedagogů. 

Momentálně přijímáme přihlášky na akce pořádané do konce roku 2022. Maximální výše příspěvku činí 15 000 Kč. Bližší informace k programu a formulář přihlášky najdete na našem webu.

Rádi Vás podpoříme nejen finančně, ale i metodicky a obsahově. V rámci projektu Odmalička můžete využít služeb našich jazykových animátorů, kteří mají zkušenost s malými dětmi.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na pracovnici Tandemu pro předškolní oblast Martinu Petrakovičovou.

 

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

TANDEM překračuje hranice – tipy na online aktivity a nástroje pro česko-německé výměny

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás na sociálních sítích: