Workshop na téma „Mezinárodní programy pro mládež – spolupráce výzkumu a praxe“.

8. 5. 2019

Spolu se zástupci sítě „Forschung und Praxis im Dialog“  z Německa chceme 4.–5. 6. 2019 v Praze diskutovat potenciály možné spolupráce výzkumu a praxe v rámci práce s mládeží Česku. Cílem setkání je mimo jiné rozvinout možnosti a perspektivy přeshraniční spolupráce v této oblasti průzkumu (nejen) česko-německé (resp. mezinárodní) spolupráce.

Jaké jsou výzvy (nejen) mezinárodní spolupráce v oblasti mládeže? Jak řešit evaluaci a případně další práci s mládeží? Jaké evaluační metody při setkáních mládeže použít a jak s nimi dále pracovat?  

Cílem setkání je mimo jiné rozvinout možnosti a perspektivy přeshraniční spolupráce v této oblasti průzkumu (nejen) česko-německé (resp. mezinárodní) spolupráce. Další podrobnosti k programu naleznete v přiloženém dokumentu.

Workshop se koná 4.–5. června 2019 v Praze v hotelu a školicím středisku Marianeum (www.marianeum.cz). Účast na workshopu je bezplatná. Náklady na dopravu českých účastníků budou proplaceny.

Těšíme se na Vaše přihlášky, a to do 31. května 2019. Pro přihlášení prosím použijte online formulář

V případě dotazů se obracejte na Jana Lontschara (lontschar@tandem-org.cz) či Andrease Rosellena (rosellen@transfer-ev.de).

Účast na workshopu je bezplatná. Náklady na dopravu českých účastníků budou proplaceny. Další podrobnosti k programu naleznete v přiloženém dokumentu.

Těšíme se na Vaše přihlášky, a to do 31. května 2019. Pro přihlášení prosím použijte online formulář. V případě dotazů se obracejte na Jana Lontschara (lontschar@tandem-org.cz) či Andrease Rosellena (rosellen@transfer-ev.de).

Těšíme se na Vaši účast. Se srdečným pozdravem Jan Lontschar  a Andreas Rosellen Výzkum a praxe v dialogu – mezinárodní práce s mládeží

Další informace k workshopu.

 


Jan Lontscharředitel
Jan Lontschar
e-mail: lontschar@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 750
skype: lontschar

Aktuality

  • 22. 5. 2019 Pozvánka na 26. česko-německého setkání mládeže v Teplé
    Ještě jsou dvě volná místa pro 26. česko-německého setkání mládeže v Teplé, které se koná 30.5. - 2.6.2019 v Teplé.  
  • 22. 5. 2019 6. česko-německý workcamp HeuHoj
    Od 6. do 14. července 2019 se koná šestý česko-německý senný workcamp Heuhoj. Zveme Vás na týden plný přírody, kultury, zajímavých setkání a hlavně spousty zábavy na loukách západních Krušných hor.
  • 17. 5. 2019 30 let svobody. Moje Evropa, můj příběh, moje budoucnost
    Zastoupení Svobodného státu Bavorsko v České republice a Nadace Hannse Seidela v Praze Vás srdečně zvou na pódiovou diskuzi 30 let svobody. Moje Evropa, můj příběh, moje budoucnost. Diskuze se koná dne 29. 5. 2019 v 16:30 hodin (vstup: 16:00 hodin) na Zastoupení...

Doporučujeme

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň