Workshop na téma „Mezinárodní programy pro mládež – spolupráce výzkumu a praxe“.

9. 8. 2019

Spolu se zástupci sítě „Forschung und Praxis im Dialog“  a České rady dětí a mládeže  budeme v novém termínu 30. 9. – 1. 10. 2019 diskutovat potenciály  spolupráce výzkumu a praxe v rámci práce s mládeží. Cílem setkání je rozvinout možnosti přeshraniční spolupráce v oblasti průzkumu česko-německé (resp. mezinárodní) spolupráce.

Jaké jsou výzvy (nejen) mezinárodní spolupráce v oblasti mládeže? Jak řešit zhodnocení výměn mládeže a případně další práci s mládeží v mezinárodní ooblasti? Jaké evaluační metody při setkáních mládeže použít a jak s nimi dále pracovat?  

Cílem setkání je mimo jiné rozvinout možnosti a perspektivy přeshraniční spolupráce v této oblasti průzkumu (nejen) česko-německé (resp. mezinárodní) spolupráce, navázat kontakty na instituce, které se tematikou výzkumů v práci s mládeží zbývají. Další podrobnosti k programu naleznete v přiloženém dokumentu.

Workshop se koná 30. 9. – 1. 10. 2019 v Praze v hotelu a školicím středisku Marianeum (www.marianeum.cz). Účast na workshopu je bezplatná. Náklady na dopravu českých účastníků budou proplaceny.

V případě dotazů se obracejte na Jana Lontschara (lontschar@tandem-org.cz) či Andrease Rosellena (rosellen@transfer-ev.de).

Těšíme se na Vaše přihlášky do 10. 9. 2019. Pro přihlášení prosím použijte online formulář.

Další informace k workshopu

 


Jan Lontscharředitel
Jan Lontschar
e-mail: lontschar@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 750
skype: lontschar

Aktuality

Doporučujeme

  • 7. 8. 2019 Seminář dalšího vzdělávání v Památníku Terezín
    V rámci víceletého tématu Společnými vzpomínkami ke společné budoucnosti Tandem srdečně zve pracovníky s mládeží a pedagogy na seminář, jehož stěžejním tématem bude období druhé světové války a bude se...
  • 7. 8. 2019 Česko-německé setkání mládeže
    Je ti 16-26 let? 8.-10.11.2019 se bude v Berlíně konat již 10. česko-německé setkání mládeže. Nabídne spousty zajímavých workshopů k tématu demokracie, participace a diverzity.
  • 3. 7. 2019 Staň se členem / členkou Česko-německého fóra mládeže!
    Je ti 16-25 let? Cestuješ rád/a do Německa? Máš chuť poznat nové lidi z Česka a Německa a zažít česko-německou spolupráci na vlastní kůži? Staň se členem Česko-německého fóra mládeže​!

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň