Vyhlášení česko-německé soutěže žáků 2015/2016

7. 9. 2015

V polovině září 2015 bude vyhlášena Soutěž žáků s názvem Němci a jejich sousedé na východě, která probíhá v tomto školním roce pod heslem „Společně v Evropě – Bádensko-Württembersko a Česká republika“. Pro bližší informace sledujte stránky a FB Tandemu, který je českým koordinátorem soutěže.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a Ministerstvo vnitra a Ministerstvo vzdělávání, mládeže a tělovýchovy Bádenska-Württemberska  vás srdečně zvou k účasti na soutěži žáků „Němci a jejich sousedé na východě“, která probíhá v tomto školním roce pod heslem „Společně v Evropě – Bádensko-Württembersko a Česká republika“.

Vyhrát můžete mnoho atraktivních cen, včetně hlavní ceny, jíž je týdenní studijní cesta do Bádenska-Württemberska. Vítězové první ceny budou pozváni na slavnostní předání cen v hlavním městě spolkové země Stuttgartu.

Soutěž žáků je rozdělena do tří soutěžních kategorií: „PSÁT & TVOŘIT“, „HLEDAT & NAJÍT“ a „UMĚLECKA TVORBA“. V kategorii „PSÁT & TVOŘIT“ můžete soutěžit sami za sebe nebo v malých skupinách po třech žácích, v kategorii „umělecká tvorba“ soutěžíte jednotlivě a v kategorii „HLEDAT & NAJÍT“ soutěžíte také jednotlivě, ale může odpovídat i celá třída.

.

David ProcházkaSoutěž žáků se spolk. zemí Bádensko-Württembersko 2015/2016
David Procházka
e-mail: soutez@tandem-org.cz
skype: live:prochazka_13

Aktuality

Doporučujeme

  • 10. 9. 2019 Tematický a informační seminář pro pedagogy v Norimberku
    Pokud fandíte česko-německé spolupráci, zajímají Vás moderní dějiny a ještě se chcete dozvědět něco k projektovému managementu, neváhejte se přihlásit na seminář pro pedagogy všech typů škol z ČR a Německa, který se koná 21. -...
  • 9. 9. 2019 Poslední volná místa na seminář v Terezíně!
    Seminář dalšího vzdělávání pro pracovníky s mládeží a pedagogy všech typů škol, který se uskuteční 20. – 22. 9. 2019   v Památníku Terezín, nabízí ideální možnost seznámit se s...
  • 7. 8. 2019 Česko-německé setkání mládeže
    Je ti 16-26 let? 8. – 10. 11. 2019 se bude v Berlíně konat již 10. česko-německé setkání mládeže. Nabídne spousty zajímavých workshopů k tématu demokracie, participace a diverzity.

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň