Seminář k tématu "Vývoj a implementace konceptů pro ochranu dětí před sexuálním a jiným násilím"

7. 2. 2019

EJF-Akademie pro vzdělávání a mezinárodní spolupráci/DE+CZ ve spolupráci se ZŠ+Rodinným centrem+Centrem pro další vzdělávání pedagogů Čtyřlístek v Mariánských Lázních zve srdečně všechny zájemce ve dnech 12.-13. března 2019 na seminář s názvem Vývoj a implementace konceptů pro ochranu dětí před sexuálním a jiným násilím.

Lektorkou bude zkušená, dlouholetá psychoterapeutka a pedagožka z Berlína, která je členkou různých mezinárodních společností a byla i členkou komise pro vyšetřování zneužívání dětí v církvi a jiných zařízeních v Německu.

Vše je profesionálně tlumočeno.

Jak je známo, v posledních letech vyšlo najevo, že jsou děti i v zařízeních pro jejich ochranu vystaveny různým formám násilí. Proto je důležité vyvinout účinné koncepty pro jejich ochranu a rozpoznat, jaké podmínky a struktury mohou možným zásahům pomoci.

Tento mezinárodní seminář se koná v Domě Sociální akademie Silberbach a nabízí českým účastníkům velkou slevu (50 EUR za vše, tj. s plnou penzí).

Aktuality

Doporučujeme

  • 7. 8. 2019 Seminář dalšího vzdělávání v Památníku Terezín
    V rámci víceletého tématu Společnými vzpomínkami ke společné budoucnosti Tandem srdečně zve pracovníky s mládeží a pedagogy na seminář, jehož stěžejním tématem bude období druhé světové války a bude se...
  • 7. 8. 2019 Česko-německé setkání mládeže
    Je ti 16-26 let? 8.-10.11.2019 se bude v Berlíně konat již 10. česko-německé setkání mládeže. Nabídne spousty zajímavých workshopů k tématu demokracie, participace a diverzity.
  • 3. 7. 2019 Staň se členem / členkou Česko-německého fóra mládeže!
    Je ti 16-25 let? Cestuješ rád/a do Německa? Máš chuť poznat nové lidi z Česka a Německa a zažít česko-německou spolupráci na vlastní kůži? Staň se členem Česko-německého fóra mládeže​!

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň