Program na podporu česko-rakouských setkání mládeže

1. 6. 2015

Získejte finanční prostředky na česko-rakouské setkání mládeže. Program Rozjeď to s Tandemem! podporuje nově také česko-rakouská setkání a je určen pro subjekty a skupiny pracující v mimoškolní oblasti s dětmi a mládeží od 8 do 26 let.

.

Do programu se mohou zapojit například spolky, neziskové organizace, střediska volného času, neformální skupiny mládeže, obce, školní kluby nebo sdružení rodičů a přátel školy z celého Česka.

Jednotlivé výměny mohou být podpořeny až do výše 10 000 korun.

Žádosti mohou být podávány kdykoliv po celý rok.

Jednoduché formuláře žádostí jsou společné pro  česko-rakouské a česko-německé projekty a žadatelé je naleznou spolu s dalšími informacemi na www.tandem-org.cz/rtt.

Logo programu Rozjeď to s Tandemem! Rakousko

Prostředky programu poskytuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR. V Rakousku je financování přeshraničních setkání dětí a mládeže především záležitostí spolkových zemí. Pro rakouské partnery je to například program dolnorakouské zemské vlády nebo federální program EureProjekte.

Aktuality

Doporučujeme

  • 25. 9. 2020 Chcete pracovat u Tandemu? Hledáme nové kolegy/ně
    Aktuálně máme vypsána 2 pracovní místa:  Spolupracovník / spolupracovnice pro mimoškolní oblast (nástup od listopadu 2020) a  Referent / referentka pro Public Relations (nástup od ledna 2021).
  • 11. 9. 2020 Základní školení jazykové animace
    Zveme Vás na Základní školení jazykové animace, které se uskuteční 5. – 8. 11. 2020 ve městě Plauen. Školení je určené pro všechny zájemce o hravou, nevýukovou metodu učení němčiny nejrůznějších věkových...
  • 13. 7. 2020 TANDEM překračuje hranice – tipy na online aktivity a nástroje pro česko-německé výměny
    Také vám chybí kontakt s našimi sousedy? Dočasné uzavření hranic neznamená, že je třeba přerušit česko-německé výměny. Historie dokazuje, že omezení zájmu na sebe sama a odstřihnutí se od okolního světa nikdy dlouhodobě nevedlo k ničemu...

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň