Pozvánka: Síťovací setkání kulturních aktérů v Plzni

17. 10. 2018

V rámci česko-bavorské platformy TREFFPUNKT se 19.10.2018 v Plzni uskuteční 4.síťovací setkání s tématem "Kultura pro všechny! Umění, kultura a zapojení ve veřejném prostoru".  

Účastníci se budou věnovat otázce, jak se dá kultura lidem přiblížit, jak obyvatele vtáhnout a přimět k zapojení se. Tyto aktivity vedoucí k zapojení veřejnosti můžou mít různé podoby, ale v Bavorsku i Česku mají podobný cíl; o tom pohovoří čtyři referenti v rámci svých příspěvků a náhledů na praxi s kulturou ve veřejném prostoru. Přizváni jsou kulturní aktéři, spolky a instituce, aby se navzájem inspirovali a třeba pochytili tipy a triky z praxe na druhé straně česko-bavorské hranice.

Účast je bezplatná, předchozí registrace není nutná.

Setkání se koná v rámci Festivalu Treffpunkt v prostorách DEPO2015, Presslova ul. 14, v čase 10:30 - 16:00.

Aktuality

Doporučujeme

  • 7. 8. 2019 Seminář dalšího vzdělávání v Památníku Terezín
    V rámci víceletého tématu Společnými vzpomínkami ke společné budoucnosti Tandem srdečně zve pracovníky s mládeží a pedagogy na seminář, jehož stěžejním tématem bude období druhé světové války a bude se...
  • 7. 8. 2019 Česko-německé setkání mládeže
    Je ti 16-26 let? 8.-10.11.2019 se bude v Berlíně konat již 10. česko-německé setkání mládeže. Nabídne spousty zajímavých workshopů k tématu demokracie, participace a diverzity.
  • 3. 7. 2019 Staň se členem / členkou Česko-německého fóra mládeže!
    Je ti 16-25 let? Cestuješ rád/a do Německa? Máš chuť poznat nové lidi z Česka a Německa a zažít česko-německou spolupráci na vlastní kůži? Staň se členem Česko-německého fóra mládeže​!

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň