Online jazyková animace

13. 11. 2020

V současné době není možné se setkávat a realizovat jazykové animace prezenční formou. Snažíme se proto převádět tyto aktivity do online světa a hledat nové cesty. Využijte možnost objednat si od Tandemu online jazykovou animaci!

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete si jazykovou animaci objednat vyplněním poptávkového formuláře na stránkách jazykové animace. Do poznámky prosím uveďte, že máte zájem o online animaci.

Online animace si můžete také objednat v rámci projektu Němčina nekouše. Tento projekt je určen pro 2. stupně ZŠ a nižší víceletá gymnázia. Více informací zde.

Pro střední (zejména odborné) školy můžete využít online jazykové animace v rámci projektu Němčina nad zlato. Více informací k projektu zde.

Co vše je k online jazykové animaci potřeba?

Potřebujete především stabilní internetové připojení a počítač nebo nootebook s webkamerou. Dále je potřeba mít funkční mikrofon. Tablet nebo chytrý telefon neumožňují plnohodnotnou účast na jazykové animaci, stejně jako vypnuté kamery během animace.

Z hlediska platformy se nám v Tandemu nejvíce osvědčil program ZOOM, jak z hlediska kvality a obrazu, tak kvůli možnosti připojení většího množství osob ve skupině. Jazykovou animaci je možné realizovat i přes jiné platformy, pokud z nějakého důvodu účastníci nechtějí využít ZOOM.

Další tipy na weby, aplikace a také na online aktivity naleznete zde.

Kromě know-how nabízíme také finanční podporu pro online setkání v programu podpory česko-německých a česko-rakouských výměn Rozjeď to s Tandemem!  Více zde.


Jana Heenenoblast jazyka a jazykové animace
vědomá práce s diverzitou ve vzdělávání
Lucie Schneiderová
e-mail: schneiderova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 756
skype: schneiderova@tandem-org.cz


Eva WagnerováProjekty Němčina nekouše a Němčina nad zlato
Michaela Kořánová
e-mail: koranova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 764
skype: nemcinanekouse


  Projekt jazykové animace na SŠ Němčina nad zlato
  Petr Veselý
  e-mail: vesely@tandem-org.cz
  telefon: +420 736 509 684

Aktuality

Doporučujeme

  • 16. 11. 2020 Chcete pracovat u Tandemu? Hledáme kolegu/kolegyni!
    Hledáme nadšeného člověka na plný úvazek na místo Spolupracovník / spolupracovnice pro mimoškolní oblast . Jste rádi v kontaktu s lidmi, máte organizační a komunikační talent a dobrou němčinu? Přihlašte se do 30. 11. 2020 .
  • 11. 11. 2020 Zveme na česko-německé divadlo ONLINE
    Využijte jedinečnou možnost a podpořte česko-německou kulturní výměnu z pohodlí svého domova. V pátek  20.11.2020 od 20:30h budeme streamovat divadelní představení „Moc a bezmoc?“ souboru TO TÉMA/DAS THEMA z pražského divadla Na zábradlí,...
  • 6. 10. 2020 Základní školení jazykové animace
    Základní školení jazykové animace, které se původně mělo uskutečnit 5. – 8. 11. 2020 bylo ZRUŠENO, termín je přesunut na 6. - 9.5. 2021.

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň