Online databáze projektu Šprechtíme

4. 1. 2017

V rámci kampaně Šprechtíme byla zpřístupněna online databáze s pestrou nabídkou na podporu německého jazyka v Česku.

Databáze s názvem Němčina se vyplatí! shrnuje širokou nabídku výuky němčiny v Česku. Pro nejrůznější věkové kategorie, od dětí po dospělé, existují četné možnosti výuky němčiny na nejrůznější úrovni. Nabídka se neomezuje pouze na Prahu a další velká města a netýká se jen klasických jazykových kurzů, ale zahrnuje volnočasové aktivity, stipendia, knihovny s německými publikacemi, výměny mládeže a mnoho dalšího, a to po celé republice! V databázi lze jednoduchým způsobem vyhledávat podle jednotlivých krajů, cílových skupin i kategorií jako kultura, volný čas, instituty či vysoké školy.

 

Aktuality

  • 2. 7. 2020 Jazyková animace pro všechny
    Česko-německá setkání mládeže žijí díky výměně a interakci mezi mladými lidmi z obou zemí. Tandem vytvořil s podporou Česko-německého fondu budoucnosti binacionální jazykovou animaci, která propojuje poznávací aktivity a prvky...
  • 30. 6. 2020 Čojč - Divadelní síť Čechy Bavorsko zve na letní česko-německé divadelní projekty
    Čojč - Divadelní síť Čechy Bavorsko zve všechny mladé lidi na letní česko-německé divadelní projekty Textory ( 8.-14.8.2020 ) a Ty Wolle ( 15.-21.8.2020 ).
  • 29. 6. 2020 Tip na zajímavou dokumentární knihu
    Nakladatelství Českého lesa vydalo česko-německou publikaci "Nacistická „eutanázie“: život nehodný existence versus nedotknutelná lidská důstojnost. Svět bez těch druhých", která je k dostání v síti knihkupectví KOSMAS.

Doporučujeme

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň