Kurz Sociálně emocionální kompetence dětí

15. 10. 2018

Akademie pro vzdělávání a mezinárodní spolupráci Haus Silberbach zve učitele, studenty, sociální a pastorační pracovníky, pedagogy, pedagogy volného času, vychovatele, rodiče a dalších zájemce z řad občanů na kurz Sociálně emocionální kompetence dětí, který se bude konat 4. 12. 2018.

Kurz povede česká psycholožka Dagmara Fodorová (v Pedagogicko psychologické poradně v Chebu se věnuje jak diagnostice, tak i terapii rozličných psychických potíží a potřeb dětí školního věku. Ve své soukromé praxi se věnuje psychoterapiím párovým, individuálním ale zejména rodinným terapiím, supervizím a koučinku).

Pozornost bude zaměřena na rozdíly v sociálně emocionální kompetenci dětí a dospělých. To umožní a poskytne nahlédnout – s ohledem na těžiště jedinečnosti zkušenosti dětství – do psychiky dítěte a jeho zkušeností. Účastníci se seznámí se zákonitostmi vývoje sociálně emocionální kompetence dětí. Pohled bude zaměřen na možnosti, jak tuto kompetenci u dětí podporovat.

Vstupné v Kč:  750 Kč

  Kontaktní osoba:     Dr. René Milfait
  Tel. 0049 151 559 826 07
  e-Mail milfait.rene@ejf.de

Aktuality

Doporučujeme

  • 7. 8. 2019 Seminář dalšího vzdělávání v Památníku Terezín
    V rámci víceletého tématu Společnými vzpomínkami ke společné budoucnosti Tandem srdečně zve pracovníky s mládeží a pedagogy na seminář, jehož stěžejním tématem bude období druhé světové války a bude se...
  • 7. 8. 2019 Česko-německé setkání mládeže
    Je ti 16-26 let? 8.-10.11.2019 se bude v Berlíně konat již 10. česko-německé setkání mládeže. Nabídne spousty zajímavých workshopů k tématu demokracie, participace a diverzity.
  • 3. 7. 2019 Staň se členem / členkou Česko-německého fóra mládeže!
    Je ti 16-25 let? Cestuješ rád/a do Německa? Máš chuť poznat nové lidi z Česka a Německa a zažít česko-německou spolupráci na vlastní kůži? Staň se členem Česko-německého fóra mládeže​!

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň