EJF-Akademie zve na česko-německý festival a workshopy

29. 6. 2020

Společnost Evangelisches Jugend- und Fürsorgewerk pořádá na podzim 2020 gospelový workshop, seminář na téma nucené prostituce a na jaře 2021 Festival porozumění bez hranic.

 • Festival porozumění bez hranic (19. - 20. 5. 2021)
 • Workshop "Martin Luther King und die Spirituals, Songs of Liberation" (16. - 18. 10. 2020)
 • Nucená prostituce, obchod s lidmi a sexuální vykořisťování dětí a mladistvých v českoněmeckých regionech (14. - 15. 10. 2020)

Přihlášky a více informací na https://www.ejf.de/arbeitsbereiche/ejf-akademie-int-zusammenarbeit/internationale-zusammenarbeit/deutsch-tschechische-zusammenarbeit/seminare-und-worshops.html

Společnost Evangelisches Jugend- und Fürsorgewerk (EJF gemeinnützige AG) je zřizovatelem zařízení a služeb pro lidi všech věkových skupin, kteří hledají
zvláštní osobní a sociální pomoc a péči. V návaznosti na svou 120letou historii spojuje EJF pod jednou střechou centra pro pomoc dětem, mládeži,  rodinám, postiženým, seniorům a uprchlíkům ve spolkových zemích Berlín, Braniborsko, Bavorsko, Dolní Sasko, Severní Porýní-Vestfálsko, Sasko-Anhaltsko a Durynsko s přeshraniční vzdělávací činností.

Aktuality

 • 2. 7. 2020 Jazyková animace pro všechny
  Česko-německá setkání mládeže žijí díky výměně a interakci mezi mladými lidmi z obou zemí. Tandem vytvořil s podporou Česko-německého fondu budoucnosti binacionální jazykovou animaci, která propojuje poznávací aktivity a prvky...
 • 30. 6. 2020 Čojč - Divadelní síť Čechy Bavorsko zve na letní česko-německé divadelní projekty
  Čojč - Divadelní síť Čechy Bavorsko zve všechny mladé lidi na letní česko-německé divadelní projekty Textory ( 8.-14.8.2020 ) a Ty Wolle ( 15.-21.8.2020 ).
 • 29. 6. 2020 Tip na zajímavou dokumentární knihu
  Nakladatelství Českého lesa vydalo česko-německou publikaci "Nacistická „eutanázie“: život nehodný existence versus nedotknutelná lidská důstojnost. Svět bez těch druhých", která je k dostání v síti knihkupectví KOSMAS.

Doporučujeme

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň