Dobrovolnická akce a oslavy výročí Landjugend

7. 5. 2019

Německá mládežnická skupina Landjugend Wunsiedel i. Fichtelgebirge hledá partnerskou skupinu z Čech, s níž by rádi navázali kontakt v rámci oslav 70 let Landjugend.

K příležitosti tohoto výročí by německá skupina chtěla pozvat účastníky z Čech, s nimiž by rádi zasadili několik výročních stromů. Na oslavách chtějí přivítat skupinu ve věku 15 - 30 let v počtu zhruba 20 osob. Zaměření skupiny není prioritou, za důležité němečtí zájemci o spolupráci považují chuť účastnit se česko-německých aktivit pro mládež, zájem na přeshraniční spolupráci a v případě spokojenosti obou stran také reciprocitu výměn.

Akce se koná 8. června 2019. Pro účastníky z Česka je doprava a stravování na místě hrazena z projektu Přátelství bez hranic.

Landjugend je organizace s všestranným zaměřením, která sdružuje místní mládež. Jejich široký záběr lze přirovnat k českým dobrovolným hasičům.

Pro další informace se na nás můžete obrátit na níže uvedených kontaktech.

 

     


Michaela Dryjováprojekt Přátelství bez hranic
Michaela Dryjová
e-mail: dryjova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 754
mobil: +420 735 713 897
skype: live:dryjova

Aktuality

Doporučujeme

  • 7. 8. 2019 Seminář dalšího vzdělávání v Památníku Terezín
    V rámci víceletého tématu Společnými vzpomínkami ke společné budoucnosti Tandem srdečně zve pracovníky s mládeží a pedagogy na seminář, jehož stěžejním tématem bude období druhé světové války a bude se...
  • 7. 8. 2019 Česko-německé setkání mládeže
    Je ti 16-26 let? 8.-10.11.2019 se bude v Berlíně konat již 10. česko-německé setkání mládeže. Nabídne spousty zajímavých workshopů k tématu demokracie, participace a diverzity.
  • 3. 7. 2019 Staň se členem / členkou Česko-německého fóra mládeže!
    Je ti 16-25 let? Cestuješ rád/a do Německa? Máš chuť poznat nové lidi z Česka a Německa a zažít česko-německou spolupráci na vlastní kůži? Staň se členem Česko-německého fóra mládeže​!

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň