V dobrovolnickém projektu ahoj.info 2019 se uvolnilo jedno místo pro českého dobrovolníka!

13. 6. 2019

Projekt ahoj.info je nedílnou součástí nabídky Tandemu v Regensburgu a v Plzni. Každý rok se v září sejde nová parta tří dobrovolníků - dva z Česka a jeden z Německa, kteří se společně podílí na projektu. Nyní se místo pro jednoho českého dobrovolníka uvolnilo. Možná je to příležitost právě pro tebe!

 

Dobrovolníci společně vedou projekt ahoj.info, v rámci kterého spravují webový informační portál pro mladé lidi a pořádají dva vzdělávací semináře pro mládež z Česka a Německa, případně další jednodenní česko-německé akce. Jako plnohodnotní členové týmu naší kanceláře se účastní dalších aktivit v oblasti mezinárodní práce s mládeží, pracovních porad nebo akci pro veřejnost.

Zaujala tě nabídka? Pokud je ti mezi 18-30 lety a máš chuť poznat něco nového, zdokonalit se v jazyce, naučit se spoustu nových věcích a rozšířit si tak své obzory, tak neváhej a přihlaš se!

Termín dobrovolné služby: 1. 9.2019 - 31. 8. 2020

Dobrovolnický rok tě nebude nic stát! Zajistíme ti v Regensburgu ubytování, budeš dostávat kapesné (cca 150€/měsíc), příspěvek na stravné (cca 251€/měsíc), obdržíš také jednorázový příspěvek na cestu (180€), pojištění a budeš moci zdarma docházet na jazykový kurz. Týdenní pracovní doba je 35 hodin.

Výhodou uchazeče / uchazečky je:
- zájem o práci s mládeží a česko-německou spolupráci
- zájem o on-line žurnalistiku
- základní znalosti němčiny
- komunikativní a otevřená osobnost, schopnost nalézt radost v práci ve dvojjazyčném týmu
- podmínkou je věk mezi 18 a 30 lety a bydliště v Česku

Tak neváhej a svůj životopis a motivační dopis v nj nebo aj zašli co nejdříve na adresu tandem@tandem-org.de a do předmětu e-mailu uveď prosím „Bewerbung - Freiwilligendienst ahoj.info 2019“.

Těšíme se na tvou přihlášku!

.


Koordinátor/ka projektů Evropského sboru solidarity

e-mail: vokurkova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 751

Aktuality

Doporučujeme

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň